Sevis Sp. z o.o. Nieruchomości to dynamiczne rozwijające się biuro nieruchomości oraz doradztwo finansowe działające w Długołęce oraz na terenie Dolnego Śląska.

Naszą działalność koncentrujemy w szczególności na znajomości lokalnego rynku jakim jest gmina Długołęka. Świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w zakresie kupna i sprzedaży oraz najmu i wynajmu nieruchomości mieszkalnych, komercyjnych a także działek.

Cały czas podnosimy jakość naszych usług oraz zwiększamy efektywność naszych działań po przez współpracę ze specjalistami w zakresie wyceny nieruchomości, biurami projektowymi, renomowaną kancelarią notarialną, kancelarię prawną oraz firmami budowlanymi.

Kierujemy się indywidualnym podejściem do klienta oraz nowoczesnymi metodami działania. Usługi które świadczymy zawsze są na najwyższym poziomie, ponieważ „Zadowolony Klient, to Nasz Klient”.

W naszej ofercie posiadamy także pośrednictwo kredytowe w zakresie finansowania zakupu nieruchomości oraz kredytów inwestycyjnych.

Duże doświadczenie w branży kredytów hipotecznych oraz współpraca z bankami, pozwala na dobranie produktu idealnego dla Państwa potrzeb.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!